#ЗНОВУ_ПЕРШІ

За підсумками роботи за листопад 2021 р. Первомайський ліцей «Ерудит» серед закладів освіти Первомайської територіальної громади в рейтингу зайняв І місце.Незважаючи на дистанційне навчання, листопад був насиченим та багатим для нашого ліцею на події та перемоги. Як результат – І місце серед закладів освіти Первомайської територіальної громади. Подяка всім вчителям та учням, хто завдяки своїм старанням та наполегливості виборювали перемогу. Вітання всій спільноті ліцею. Разом – ми сила!!!!!!!

На зображенні може бути: текст

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з