Щемка подія випускний

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”. 28 червня 2024 року у доросле життя ліцей відпустив 71 одинадцятикласника.

Захід влаштували на подвірʼї ліцею, де впевнені у собі, розумні й креативні учні отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, 8 з них з відзнакою.

З цією важливою подією випускників вітали директор ліцею Наталія Пташинська, батьки та класні керівники. Вони бажали випускникам щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні наміченої мети, наснаги та оптимізму. І школярі не забули віддати належну шану своїм вчителям, котрі змалку їх навчали та виховували, а сьогодні відправляли у самостійне плавання.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Дорогі випускники! У цих стінах назавжди залишиться ваш сміх і зірвані уроки, ваші старання і шкільна дружба. Тож нехай на далеких ваших дорогах поруч будуть батькове надійне плече, материнська молитва і рідна земля під ногами. Щасливої долі вам, наші випускники і якнайшвидшої перемоги Україні!

№ П.І.Б.  члена БК клас посада Розумович Світлана Мельсиківна 1-А Голова БК Лисейко Тетяна Вікторівна 1-А   Сопунова Юлія В’ячеславівна 1-А

І. ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ. 1.1.  Дане Положення розроблено відповідно до чинного законодавства: – Закону   України “Про благодійну діяльність та благодійні організації” № 5073-VI 05

1. Благодійна діяльність регламентується законодавчими актами та нормативними документами (перелік додається). 2. Благодійні внески можуть бути виключно добровільними! Допомагати закладу освіти чи