Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Щемка подія випускний

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”. 28 червня 2024 року у доросле життя ліцей відпустив 71 одинадцятикласника.

Захід влаштували на подвірʼї ліцею, де впевнені у собі, розумні й креативні учні отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, 8 з них з відзнакою.

З цією важливою подією випускників вітали директор ліцею Наталія Пташинська, батьки та класні керівники. Вони бажали випускникам щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні наміченої мети, наснаги та оптимізму. І школярі не забули віддати належну шану своїм вчителям, котрі змалку їх навчали та виховували, а сьогодні відправляли у самостійне плавання.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

Дорогі випускники! У цих стінах назавжди залишиться ваш сміх і зірвані уроки, ваші старання і шкільна дружба. Тож нехай на далеких ваших дорогах поруч будуть батькове надійне плече, материнська молитва і рідна земля під ногами. Щасливої долі вам, наші випускники і якнайшвидшої перемоги Україні!

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду