Засідання педагогічної ради

31 жовтня 2023 року в ліцеї «Ерудит» проведено засідання педагогічної ради.

Обговорювали систему оцінювання навчальних досягнень здобувачів знань як складову внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а саме внутрішні моніторингові дослідження провадження та результативності освітнього процесу, зміни в системі оцінювання, особливості формувального оцінювання та оцінювання в умовах компетентнісного підходу до навчання, ознайомилися з принципиами побудови, методами і формами реалізації індивідуальної освітньої траєкторії учня. Рішенням педагогічної ради затвердили склад експертних груп та особливості проведення самооцінювання якості освітньої діяльності за напрямом «Система оцінювання здобувачів освіти» упродовж 2023/2024 навчального року. Прийняті управлінські рішення направлені на розбудову внутрішньої системи якості освіти в ліцеї.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний