Засідання педагогічної майстерні Українська легко

3 січня відбулося засідання педагогічної майстерні “Українська легко!”. Вчителі-філологи ознайомилися з теоретичними засадами методу проєктів, поділилися досвідом щодо створення умов для самореалізації учнів з різним рівнем підготовки, формування позитивної динаміки мотивації, створення ситуації успіху у процесі дослідницької діяльності. Для організації продуктивної пошукової роботи школярів у межах лінгвістичного проєкту “Виполюємо” мовні бур’яни!” було розроблено план діяльності у вигляді інформаційних карт (пам’ятка у роботі над проєктом, тематичні питання, додаткова інформація ). Разом дбаймо про чистоту рідної мови!