#Вивчаємо_рідну_мову

26.07.2022 року в ліцеї “Ерудит” відбулися засідання мовних клубів “РозМова” для учнів 5-9 класів (керівник Болюбаш Н. М.) та “Говоримо солов’їною” (керівник Татарінцева О.В. ).

Сьогодні учні 5-9 класів проходили мовознавчий QR-квест “У царстві рідної мови”, розв’язували ребуси. Діти активно і з цікавістю виконували завдання. А учні 1-4 класів – виконували завдання вікторини “Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе: рідна мова, рідна віра, рідний край наш над усе!”

Школярі поглибили знання про українську мову , розкривали її багатство і красу, важливість у житті кожного українця!

Любимо українську мову- розмовляємо українською!!!