Вшанування Героїв Небесної сотні

19 лютого з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах нашої школи пройшли заходи: виховні години «День пам’яті Небесної сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 5-6 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 7-8 класів).
Для старшокласників пройшла зустріч з воїнами — учасниками АТО прапорщиком Кириловим Д.В., старшим солдатом Крушельницьким Г.В. та молодшим сержантом Коркіним Ю.О. Бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за рік служби, і за час, проведений в зоні АТО. Запам’яталися слова Кирилова Д. В.: «Земля — наша матінка, бо це вона захищала нас від куль, від ворогів, від негоди в підземних бліндажах, кухнях».
Відповідаючи на запитання присутніх, запрошені воїни, намагалися в доступній формі розповісти учням про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і боронились, про солдатську дружбу, і про все, що цікавило дітей.
Бійці щиро подякували дітям за їх моральну підтримку листами та малюнками. «І ця підтримка теж допомагала нам у скрутні хвилини, зігрівала душу, піднімала настрій» — розповідав Коркін Ю.О.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний