Вшанування Героїв Небесної сотні

19 лютого з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах нашої школи пройшли заходи: виховні години «День пам’яті Небесної сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 5-6 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 7-8 класів).
Для старшокласників пройшла зустріч з воїнами — учасниками АТО прапорщиком Кириловим Д.В., старшим солдатом Крушельницьким Г.В. та молодшим сержантом Коркіним Ю.О. Бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за рік служби, і за час, проведений в зоні АТО. Запам’яталися слова Кирилова Д. В.: «Земля — наша матінка, бо це вона захищала нас від куль, від ворогів, від негоди в підземних бліндажах, кухнях».
Відповідаючи на запитання присутніх, запрошені воїни, намагалися в доступній формі розповісти учням про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і боронились, про солдатську дружбу, і про все, що цікавило дітей.
Бійці щиро подякували дітям за їх моральну підтримку листами та малюнками. «І ця підтримка теж допомагала нам у скрутні хвилини, зігрівала душу, піднімала настрій» — розповідав Коркін Ю.О.

Щиро вітаю Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.Конституція – це життєве кредо України. Це базис, на якому

До   Дня Конституції України – одного з головних державних свят нашої країни, яке українці відзначають 28 червня, у Первомайському ліцеї “Ерудит” для

Апробація інформаційно-аналітичної системи EvaluEd на базі Первомайського ліцею “Ерудит” Первомайської міської ради Миколаївської області. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=390700966421326&id=100064442782034 Детальніше: https://cutt.ly/1KEnKT6

З 13 по 24 червня вчителі Первомайського ліцею “Ерудит”, які будуть працювати у 2022 – 2023 н.р в 5-х класах за освітніми