ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Вшанування Героїв Небесної сотні

19 лютого з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах нашої школи пройшли заходи: виховні години «День пам’яті Небесної сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 5-6 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 7-8 класів).
Для старшокласників пройшла зустріч з воїнами — учасниками АТО прапорщиком Кириловим Д.В., старшим солдатом Крушельницьким Г.В. та молодшим сержантом Коркіним Ю.О. Бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за рік служби, і за час, проведений в зоні АТО. Запам’яталися слова Кирилова Д. В.: «Земля — наша матінка, бо це вона захищала нас від куль, від ворогів, від негоди в підземних бліндажах, кухнях».
Відповідаючи на запитання присутніх, запрошені воїни, намагалися в доступній формі розповісти учням про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і боронились, про солдатську дружбу, і про все, що цікавило дітей.
Бійці щиро подякували дітям за їх моральну підтримку листами та малюнками. «І ця підтримка теж допомагала нам у скрутні хвилини, зігрівала душу, піднімала настрій» — розповідав Коркін Ю.О.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.