Вшановуємо память Миколи Вінграновського

Сьогодні, 5 листопада, до футуристичної бібліотеки-музею Миколи Вінграновського завітала учнівська молодь Первомайщини вшанувати 86-ту річницю пам’яті українського письменника, режисера, кіносценариста Миколи Вінграновського. Учасники заходу віком від трьох до сімнадцяти років декламували поезії земляка, знайомилися з дитячою літературою. Завітали на захід і учні Первомайський ліцей “Ерудит” . Учениця 6-А класу Семененко Оля виконала твір “Що робить сонце уночі” під супровід бандури. Усі були нагороджені солодкими подарунками. Захід відбувся в теплій, привітній атмосфері.