ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Всеукраїнський диктант національної єдності

9 листопада, в День української писемності та мови наш заклад активно долучився до участі у диктанті національної єдності. Учні та вчителі перевірили свої знання з рідної мови та нового українського правопису. Участь у диктанті ще раз переконала кожного, що знати рідну мову, говорити українською, грамотно писати — вияв національної гідності й обов’язок кожного громадянина.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.