#Всесвітній_День_Миру

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї нагоди в Первомайському ліцеї «Ерудит» учнівське самоврядування підготувало акцію «Діти України ЗА мир!», якою заявили про бажання дітей вчитися та рости щасливими в мирній державі. Під час акції діти створили великий пазл-розмальовку, в якому наочно продемонстрували свої асоціації зі словом «війна» та «мир». В цей день радіоведучі підготували тематичний радіоефір, а в класах пройшли години спілкування «Право на мир».Саме так діти вчаться розуміти і поважати один одного та цінувати мир – найбільшу мрію людства. Девіз заходів – «Нехай почнеться на Землі нова історія — історія Людства, яке не знає війни!».

На зображенні може бути: 9 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні
Можливо, це ілюстрація

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському