ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Вітаємо з перемогою

17 березня завершилася XX міська спартакіада на першість серед закладів загальної середньої освіти з волейболу серед дівчат. У фіналі збірна команда нашої школи виграла у запеклому протистоянні з спортсменками гімназії.
Долучивши до спортивних здобутків нещодавню перемогу у цих змаганнях команди хлопців, можемо з повним правом назвати себе кращими в місті серед шкільних волейбольних команд!
Вітаємо наші команди з перемогою  та бажаємо їм подальших успіхів та перемог!

Отображается файл "спорт 2.jpg"

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.