Вітаємо шкільну громаду та гостей сайту з новим навчальним роком!

Шановні педагоги та батьки!

Новий навчальний рік ми розпочинаємо в умовах карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID −19.А отже, освітній процес буде організований з урахуванням ситуації, що склалася.

Шановні батьки! На сторінках нашого сайту та в живому спілкуванні з адміністрацією закладу освіти і класними керівниками ви постійно будете отримувати оперативну інформацію про особливості організації освітнього процесу у цьому навчальному році. А наразі повідомляю, що навчальний рік розпочнеться 1 вересня для всіх учнів закладу освіти у звичайному режимі!

Згідно рекомендацій МОН та МОЗ України не буде проводитись традиційна лінійка, присвячена святу Першого дзвоника та Дню знань. Проте святкові заходи будуть організовані в кожному класі. Святковий сюрприз чекає і першокласників!

З гарним настроєм і надією на краще готуймося до навчального року!

До зустрічі 1 вересня!

Адміністрація ЗЗСО