ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Вітаємо переможців творчих конкурсів

В листопаді пройшли міські та обласні етапи кількох творчих конкурсів. Наші учні гідно представили школу та посіли призові місця в місті та області.

Конкурс «Український сувенір»!

1 місце — Олійник Ілля (8-В клас) у номінації «Сучасний український сувенір».

1 місце — Толстогузова Анастасія (5-А клас) у номінації «Сучасний український сувенір»

Конкурс «Новорічна композиція»!

1 місце — Мідяков Кирило (1-А клас) у номінації «Новорічна композиція» в міському етапі конкурсу та ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.

1 місце — Юдкіна Ксенія (1-А клас) у номінації «Новорічний вінок»

2 місце — Чепурна Меланія(5-А клас) у номінації «Стилізована ялинка».

Вітаємо учнів та їх наставників з перемогою!!

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.