Відзначаємо День Збройних cил України

4 грудня, напередодні відзначення всією Україною Дня Збройних сил України в нашій школі відбулася зустріч старшокласників з військовослужбовцями частини А 2183 та А 2709. Гості заходу розповіли про участь військовослужбовців у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави. Учні уважно слухали розповіді військових про бойові завдання, які вони виконували та як організований побут військовослужбовців на передовій. Школярам особливо сподобались позивні військовослужбовців, якими вони користувались в зоні проведення АТО.

Наостанок учні привітали військових та подарували власноруч створений плакат, який 6 грудня буде прикрашати вхід до військової частини та вітати всіх військовослужбовців зі святом.

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав