ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Відзначаємо День Збройних cил України

4 грудня, напередодні відзначення всією Україною Дня Збройних сил України в нашій школі відбулася зустріч старшокласників з військовослужбовцями частини А 2183 та А 2709. Гості заходу розповіли про участь військовослужбовців у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави. Учні уважно слухали розповіді військових про бойові завдання, які вони виконували та як організований побут військовослужбовців на передовій. Школярам особливо сподобались позивні військовослужбовців, якими вони користувались в зоні проведення АТО.

Наостанок учні привітали військових та подарували власноруч створений плакат, який 6 грудня буде прикрашати вхід до військової частини та вітати всіх військовослужбовців зі святом.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.