ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Відзначаємо День Збройних cил України

4 грудня, напередодні відзначення всією Україною Дня Збройних сил України в нашій школі відбулася зустріч старшокласників з військовослужбовцями частини А 2183 та А 2709. Гості заходу розповіли про участь військовослужбовців у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави. Учні уважно слухали розповіді військових про бойові завдання, які вони виконували та як організований побут військовослужбовців на передовій. Школярам особливо сподобались позивні військовослужбовців, якими вони користувались в зоні проведення АТО.

Наостанок учні привітали військових та подарували власноруч створений плакат, який 6 грудня буде прикрашати вхід до військової частини та вітати всіх військовослужбовців зі святом.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми