Відзначаємо День Збройних cил України

4 грудня, напередодні відзначення всією Україною Дня Збройних сил України в нашій школі відбулася зустріч старшокласників з військовослужбовцями частини А 2183 та А 2709. Гості заходу розповіли про участь військовослужбовців у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави. Учні уважно слухали розповіді військових про бойові завдання, які вони виконували та як організований побут військовослужбовців на передовій. Школярам особливо сподобались позивні військовослужбовців, якими вони користувались в зоні проведення АТО.

Наостанок учні привітали військових та подарували власноруч створений плакат, який 6 грудня буде прикрашати вхід до військової частини та вітати всіх військовослужбовців зі святом.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з