#Відкриття_кіноклубу#DOCUКЛУБ#DOCUdays

28 вересня – Міжнародний день права знати. До цієї дати у Первомайському ліцеї «Ерудит» було приурочено перше засідання кіноклубу Docudays.UA -це дворічний всеукраїнський проєкт, який сприяє місцевому розвитку та демократичним реформам у сфері прав людини за допомогою документального кіно, а також націлений на співпрацю й розбудову спроможності місцевих органів влади та громадянського суспільства. З вітальним словом до присутніх звернулася директор ліцею «Ерудит» Пташинська Наталія Володимирівна. Під час засідання кіноклубу відбувся показ документального фільму «ҐАБРІЕЛЬ ПОВІДОМЛЯЄ З ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ» нідерландської режисерки Ельс ван Дріль. Модератор кіноклубу, вчителька історії та правознавства, Сизова Анна Володимирівна організувала обговорення фільму за напрямками: «Громадянин/-ка і держава», «Захист довкілля», «Права людини», «Права дитини». Перед присутніми виступила громадський радник ГО «Асоціація громадських радників України» Шаповал Оксана Сергіївна, яка проінформувала присутніх про наявність у місті Центру безоплатної правової допомоги, способах і можливостях в захисті дітьми та дорослими своїх прав.Даний захід був спрямований на роз’яснення серед населення права на інформацію, на доступ до публічної інформації, популяризацію ідей свободи інформації.

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики