#Відкриття_кіноклубу#DOCUКЛУБ#DOCUdays

28 вересня – Міжнародний день права знати. До цієї дати у Первомайському ліцеї «Ерудит» було приурочено перше засідання кіноклубу Docudays.UA -це дворічний всеукраїнський проєкт, який сприяє місцевому розвитку та демократичним реформам у сфері прав людини за допомогою документального кіно, а також націлений на співпрацю й розбудову спроможності місцевих органів влади та громадянського суспільства. З вітальним словом до присутніх звернулася директор ліцею «Ерудит» Пташинська Наталія Володимирівна. Під час засідання кіноклубу відбувся показ документального фільму «ҐАБРІЕЛЬ ПОВІДОМЛЯЄ З ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ» нідерландської режисерки Ельс ван Дріль. Модератор кіноклубу, вчителька історії та правознавства, Сизова Анна Володимирівна організувала обговорення фільму за напрямками: «Громадянин/-ка і держава», «Захист довкілля», «Права людини», «Права дитини». Перед присутніми виступила громадський радник ГО «Асоціація громадських радників України» Шаповал Оксана Сергіївна, яка проінформувала присутніх про наявність у місті Центру безоплатної правової допомоги, способах і можливостях в захисті дітьми та дорослими своїх прав.Даний захід був спрямований на роз’яснення серед населення права на інформацію, на доступ до публічної інформації, популяризацію ідей свободи інформації.

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були

Сьогодні завершилася дводенна осіння толока по санітарній очистці та благоустрою території ліцею та прилеглих територій у зв’язку з сезонним опаданням листя. Величезну

З метою забезпечення утримання території Первомайської міської територіальної громади в належному стані, її санітарного очищення у зв’язку з сезонним опаданням листя, упорядкування

У 2021/ 2022 навчальному році у закладі освіти  організовано __37__ класів (груп), навчається (виховуватися) 1081учнів (вихованців), з них у І зміну 29