Вернісаж незламності

5 квітня учні Первомайського ліцею “Ерудит” взяли участь у онлайн-зустрічі «Вернісаж незламності», з авторкою патріотичних листівок, мисткинею, Юлією Поліщук. Дякуючи Миколаївському обласному Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, спільно з Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою.

Юлія розповіла, як в умовах воєнного часу відбувається створення книжкових ілюстрацій, роздуми про напрямок і суть творчості, як виникають теми для картини, втілюється головна ідея, народжуються пости, комікси, дружні шаржі. Учасники зустрічі, переглядаючи авторські роботи мицткині «Миколаїв. Я люблю тебе», «Джерело Миколаєва», «Миколаївські пазли», «Український тил», «Миколаїв місто герой», «Про війну….», «Все для перемоги!» та ін., наочно переконались наскільки авторка тонко відчуває реальне життя і передає у своїх роботах час, свою любов до Миколаєва та України і віру у нашу Перемогу!Дякуємо Юлії Поліщук, людині, яка підтримує і надихає своїми роботами, за зустріч та цікаву розмову. Бажаємо автору побільше позитивних приводів для натхнення і дякуємо за чудові роботи!