#ТИЖДЕНЬ_ПРАВОВИХ_ЗНАНЬ

Під гаслом «Я і закони моєї держави» з 6 по 10 грудня у Первомайському ліцеї «Ерудит» проходив Всеукраїнський тиждень права. Протягом тижня на класних годинах для учнів проводився Всеукраїнський урок «Немає прав без обов’язків». Учні старшої школи залучалися до ділової гри «Знаю. Дію. Захищаю». Представники шкільного парламенту підготували і провели тематичний радіоефір «Всі діти мають знати свої права та обов’язки». У шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «Калейдоскоп правових знань». Шкільні бібліотекари Мазуренко Л.Г , Левченко І.А. та педагог-організатор Музика Н.С. організували з учнями перегляд фільму «Людина –не товар» з подальшим обговоренням, навчали дітей, як не стати жертвою злочинців-торговців людьми. На уроках правознавства учні 9-х класів під керівництвом вчительки Сизової А.В. отримали практичні навички написання звернення громадян для захисту своїх прав.Президент шкільного самоврядування Андрійченко Дар’я спільно з Сизовою А.В та Музикою Н.С. провела для учнів 9-А класу тренувальну правову гру «Юридичний словничок». Разом з представниками шкільного парламенту Андрійченко Дар’я для учнів 9-Б та 10-А класів провели заняття «Права людини: історія і сьогодення»

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні