Тиждень історії

Завершився предметний тиждень історії, який тривав з 16 по 20 січня 2022 року. Протягом тижня вчителями історії було проведено багато різних оналйн-заходів, спрямованих на формування історичної пам’яті, розвиток патріотизму та громадянської самосвідомості учнів. Віртуальну мандрівку стежками історичного минулого нашого краю з учнями 5-го класу “Місто-щастя на Миколаївщині. Давньогрецьке поселення Ольвія” здійснила Стадник І.М. Постнікова Г.О. провела для учнів 9-х класів захід, присвячений Героям Крут. Пам’ять Героїв Крут вшановувала з учнями 10-х класів Сизова А.В. Напередодні Дня Соборності України згадували також події 1919 року, коли на Софійському майдані м. Києва відбулася історична Злука УНР та ЗУНР в єдину, соборну Україну. Наступні покоління українців на початку 1990-х років виборювали незалежність нашої держави. Задача нашого покоління – відстояти цю незалежність! На усвідомлення школярами цього факту і спрямована робота вчителів історії.