Тиждень історії

Завершився предметний тиждень історії, який тривав з 16 по 20 січня 2022 року. Протягом тижня вчителями історії було проведено багато різних оналйн-заходів, спрямованих на формування історичної пам’яті, розвиток патріотизму та громадянської самосвідомості учнів. Віртуальну мандрівку стежками історичного минулого нашого краю з учнями 5-го класу “Місто-щастя на Миколаївщині. Давньогрецьке поселення Ольвія” здійснила Стадник І.М. Постнікова Г.О. провела для учнів 9-х класів захід, присвячений Героям Крут. Пам’ять Героїв Крут вшановувала з учнями 10-х класів Сизова А.В. Напередодні Дня Соборності України згадували також події 1919 року, коли на Софійському майдані м. Києва відбулася історична Злука УНР та ЗУНР в єдину, соборну Україну. Наступні покоління українців на початку 1990-х років виборювали незалежність нашої держави. Задача нашого покоління – відстояти цю незалежність! На усвідомлення школярами цього факту і спрямована робота вчителів історії.

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики