#Ти_і_твій_клас

Впродовж тижня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли інтерактивні заняття з учнями 5-их класів. П’ятикласники активно долучилися до обговорення теми дружби, кожен розповів які мають бути риси характеру у його друга. Також ліцеїсти відповідали на питання анкети на тему: «Ти і твій клас». З великою завзятістю діти створили квітку «Я – гарний друг», на пелюстках якої написали свої товариські риси. По закінченню заняття, діти розмалювали квітку добра і дружби, яка панує в їхньому класі.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському