Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Ти як

Протягом місяця в ліцеї “Ерудит” соціальним педагогом Любов’ю Патрушевою були проведені години спілкування , з учнями 5-Г, 6-А, та 6-Б класу , про “Ментальне здоров’я”. Учні із задоволенням розповідали,як вони дбають про своє не лише фізичне здоров’я,а й ментальне (душевне).Метою заходів було привернення уваги дітей до важливості підтримання,дотримання ,та знаходження нових методів ,як дбати про себе,емоційний стан і саме головне,як зберігати душевну рівновагу

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1663742844117966&set=pcb.594861876002973

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів