Спілкуймося рідною мовою

2 серпня відбулося чергове засідання мовного гуртка “Спілкуймося рідною мовою ” для учнів 10-11класів (учитель Рігоц Н. В.).Сьогодні учасники ознайомилися з нововведеннями в українському правописі, вдосконалили навички правопису, виконали ряд тренувальних вправ. Продовжує свою роботу мовний клуб “РозМова” (кер. Болюбаш Н. М.) Сьогодні було бінарне заняття, на якому поєдналися історія і мова.

На занятті учні дізналися багато нового про козацтво, будували усне висловлювання про рідний край, закріпили знання з розділу”Лексика”, розв’язували кросворди, тематичні ребуси.

І. А. Левченко провела історичну хвилинку і презентувала “Енциклопедію для юнацтва” Олени Опанович, в якій зібрано всі матеріали про козацтво. За планом роботи Мовного клубу “Говоримо солов’їною” (керівник Татарінцева О.В. ), маленькі знавці української мови пройшли тест “Чи знаєш ти українську?”. Діти встановлювали відповідності між фразеологізмами, взяли участь в експрес-опитуванні, відновлювали деформований текст, вдосконалювали знання з української мови. А ще співали пісні про Україну і спілкувалися солов’їною в колі друзів.

11 серпня, на засіданні мовного гуртка “Спілкуймося рідною мовою ” учні узгоджували правильно числівники з іменниками, вирішували мовні проблемні питання, знайомилися з

11 серпня 2022 року учасники Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) спостерігали за мовними явищами під

#Говоримо_ солов’їною

9 серпня 2022 року члени Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) перевіряли свої знання в інтелектуальній