Спілкуймося рідною мовою

2 серпня відбулося чергове засідання мовного гуртка “Спілкуймося рідною мовою ” для учнів 10-11класів (учитель Рігоц Н. В.).Сьогодні учасники ознайомилися з нововведеннями в українському правописі, вдосконалили навички правопису, виконали ряд тренувальних вправ. Продовжує свою роботу мовний клуб “РозМова” (кер. Болюбаш Н. М.) Сьогодні було бінарне заняття, на якому поєдналися історія і мова.

На занятті учні дізналися багато нового про козацтво, будували усне висловлювання про рідний край, закріпили знання з розділу”Лексика”, розв’язували кросворди, тематичні ребуси.

І. А. Левченко провела історичну хвилинку і презентувала “Енциклопедію для юнацтва” Олени Опанович, в якій зібрано всі матеріали про козацтво. За планом роботи Мовного клубу “Говоримо солов’їною” (керівник Татарінцева О.В. ), маленькі знавці української мови пройшли тест “Чи знаєш ти українську?”. Діти встановлювали відповідності між фразеологізмами, взяли участь в експрес-опитуванні, відновлювали деформований текст, вдосконалювали знання з української мови. А ще співали пісні про Україну і спілкувалися солов’їною в колі друзів.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний