#Слово_про_рідну_мову

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, в онлайн форматі у нашому ліцеї відбулися заходи «Слово про рідну мову – барвисту і чудову». На уроках та класних годинах учні ознайомилися з історією виникнення свята та відзначення його в Україні. Через монітори екранів учні декламували вірші, співали пісні про мову у сучасній інтерпретації, учасники дізналися цікаві факти про мову.
Чудовий настрій, любов до рідного слова, гордість за свою мову і народ відчули учні в цей день.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському