Славимо видатних українців

12 березня  у 2-В класі (кл.керівник Шевченко Г.М.) відбувся цікавий захід «Славетні українці». Маленькі школярі познайомилися з біографіями та досягненнями відомих українців минулого та сучасності. Повідомлення учнів та відеосупровід познайомив всіх присутніх з творчістю Л.Українки, Т. Шевченка, І.Франка, К.Білокур, М.Приймаченко, О.Антонова, Б. Патона, І.Сікорського, В.Верестюка, братів Кличків та інших. Після презентації учні попрацювали в групах і виконали завдання, яке допомогло зрозуміти другокласникам, що саме допомогло цим діячам стати відомими. В кінці заходу Галина Миколаївна запропонувала всім учням записати рису характеру, яку треба виховати в собі, щоб прославити потім Україну. Учні гарно впоралися із завданням і заявили про свої наміри гарно навчатися, щоб у майбутньому теж долучитися до плеяди відомих українців.