ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Колективний договір є локальним нормативним актом, який у відповідності з чинним законодавством України регулює в установі трудові та соціально — економічні відносини, забезпечує соціально-правовий захист працівників, узгоджує інтереси працівників та власника або уповноваженого ним органу (далі — власник). Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях (далі — підприємства) незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи (ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», ст.17 Закону України “Про підприємства в Україні«).Колективний договір може укладатися в структурних підрозділах підприємств в межах компетенції цих підрозділів.

Колективний договір укладений між адміністрацією в особі голови

Погорєловою Тетяною Василівною і профспілковим комітетом в особі Запорожчук Оксаною Володимирівною.

Що стосується сторони власника, то на практиці це, як правило, уповноважений власником керівник, посадова особа (голова правління, директор), повноваження якої повинні бути визначені в Статуті підприємства, установи, організації. Стороною колективних переговорів від імені найманих працівників виступає первинна профспілка в особі виборного органу профспілкового комітету.Відповідно до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (ст.19) держава визнає профспілки повноважними представниками працівників і захисниками їх трудових, соціально-економічних прав та інтересів.

читати далі: https://drive.google.com/file/d/1TOr995TCoKDkbvqOO6sYyMj8mJlGFrnK/view?usp=sharing

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми