РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Колективний договір є локальним нормативним актом, який у відповідності з чинним законодавством України регулює в установі трудові та соціально — економічні відносини, забезпечує соціально-правовий захист працівників, узгоджує інтереси працівників та власника або уповноваженого ним органу (далі — власник). Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях (далі — підприємства) незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи (ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», ст.17 Закону України “Про підприємства в Україні«).Колективний договір може укладатися в структурних підрозділах підприємств в межах компетенції цих підрозділів.

Колективний договір укладений між адміністрацією в особі голови

Погорєловою Тетяною Василівною і профспілковим комітетом в особі Запорожчук Оксаною Володимирівною.

Що стосується сторони власника, то на практиці це, як правило, уповноважений власником керівник, посадова особа (голова правління, директор), повноваження якої повинні бути визначені в Статуті підприємства, установи, організації. Стороною колективних переговорів від імені найманих працівників виступає первинна профспілка в особі виборного органу профспілкового комітету.Відповідно до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (ст.19) держава визнає профспілки повноважними представниками працівників і захисниками їх трудових, соціально-економічних прав та інтересів.

читати далі: https://drive.google.com/file/d/1TOr995TCoKDkbvqOO6sYyMj8mJlGFrnK/view?usp=sharing

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки