РІЧНИЙ ЗВІТ про освітню діяльність Первомайського НВК у 2020/2021 н.р

Освітня діяльність Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 – колегіум» у 2020-2021 н.р. була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції «Нова українська школа», Державних стандартів початкової загальної, базової і повної загальної середньої освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді України, інших нормативно-правових актів освітньої галузі та підпорядкована реалізації Стратегії розвитку НВК на 2019-2024 р.р., освітньої програми та річного плану роботи закладу освіти.

Протягом навчального року здійснювався самоаналіз освітньої та управлінської діяльності закладу, результати якого відображені в довідках і наказах за підсумками контролю провадження та результативності освітнього процесу, аналітичних матеріалах внутрішньої системи оцінювання якості освіти, матеріалах роботи методичних об’єднань, узагальнених результатах анкетувань та опитувань учасників освітнього процесу.

Читати далі: https://docs.google.com/document/d/1DUH6lUkYAjbdqf-kkiAqR9An9i3utJkx/edit?usp=sharing&ouid=101419259123858041681&rtpof=true&sd=true