ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

РІЧНИЙ ЗВІТ про освітню діяльність Первомайського НВК у 2020/2021 н.р

Освітня діяльність Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 – колегіум»    у 2020-2021 н.р. була спрямована  на           виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції «Нова українська школа», Державних стандартів початкової загальної, базової і повної загальної середньої освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді України, реалізацію Програми розвитку освіти м. Первомайська на 2018-2022 роки,  інших нормативно-правових  актів освітньої галузі.

Діяльність  школи   здійснювалась на основі  Стратегії (програми) розвитку  НВК на 2019-2024 р.р.,  освітньої програми та   річного плану роботи   закладу освіти.

У  2020-2021 н.р.  продовжувалась  реалізація Концепції нової української школи та нових державних освітніх стандартів,   які  передбачають    здійснення  освітнього процесу на засадах  діяльнісного та компетентісного  підходу,    націлюють   педагогів  на формування в учнів предметних  і ключових компетентностей, готовності до повноцінного творчого життя та взаємодії в соціумі. У 2020-21 н.р.   1-Аклас та  3-А,3-Б класи     навчалися  за проєктом «Інтелект України». інші класи початкової школи –   за програмою Нової української  школи.  Результати року, показники рівня досягнень учнів   засвідчили інноваційний характер та ефективність кожної програми.

Педагогічний  колектив закладу    забезпечив  належну якість    освітнього процесу  у початковій, базовій  та  профільній старшій школі,          результативність роботи із здібними та обдарованими учнями. Продовжувалась   апробація та впровадження  сучасних  моделей  виховної роботи,   орієнтованої на      національно-патріотичне та правове  виховання дітей та учнівської молоді, її всебічний розвиток та соціалізацію.       Пріоритетними   залишалися  питання збереження життя та здоров’я школярів, робота з профілактики булінгу,  організація харчування та  створення сприятливого освітнього середовища, профілактики шкідливих звичок та попередження злочинності, пропаганди здорового способу життя,  матеріально – технічного забезпечення функціонування школи.

Читати далі: https://drive.google.com/file/d/1M56sBbRZ8NM5ieiaWlrNT7JqWaO4l0rn/view?usp=sharing

№ п/п                 Статті  видатків Червень 1. Заробітна плата (державна субвенція)   2 613 674,89   2. Заробітна плата (місцевий бюджет)

Педагогічний колектив вітає випускників 11- А класу ( класний керівник Дячук О.К.) та 11-Б класу (класний керівник Максименко М.С.) з отриманням свідоцтва

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували