ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Річний звіт про діяльність закладу освіти у 2019 – 2020 н.р.

Освітня діяльність Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум» у 2019-2020 н.р. була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції «Нова українська школа», Державних стандартів початкової загальної, базової і повної загальної середньої освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді України, реалізацію Програми розвитку освіти м. Первомайська на 2018-2022 роки, інших нормативно-правових актів освітньої галузі.
Діяльність школи здійснювалась на основі Стратегії (програми) розвитку НВК на 2019-2024 р.р., Освітньої програми та річного плану роботи закладу освіти.

читати далі: https://drive.google.com/file/d/1ZIRFgZMNVzuzpioThYF9s6v3PAk_9g1-/view?usp=sharing

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.