ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Річний звіт про діяльність закладу освіти у 2019 – 2020 н.р.

Освітня діяльність Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум» у 2019-2020 н.р. була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції «Нова українська школа», Державних стандартів початкової загальної, базової і повної загальної середньої освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді України, реалізацію Програми розвитку освіти м. Первомайська на 2018-2022 роки, інших нормативно-правових актів освітньої галузі.
Діяльність школи здійснювалась на основі Стратегії (програми) розвитку НВК на 2019-2024 р.р., Освітньої програми та річного плану роботи закладу освіти.

читати далі: https://drive.google.com/file/d/1ZIRFgZMNVzuzpioThYF9s6v3PAk_9g1-/view?usp=sharing

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми