#Результати_міського_етапу_Всеукраїнської_олімпіади_з_географії

#Результати_міського_етапу_Всеукраїнської_олімпіади_з_географії20 листопада 2021 р. відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з географії, в якому взяли участь 36 учнів 8 -11 класів закладів Первомайської територіальної громади .Вітаємо переможців олімпіади з ліцею “Ерудит”:8 класІІІ місце – Усатенко Антон (Первомайський ліцей «Ерудит», учитель Кифоренко Н.М.).10 класІ місце – Урсул Вікторія (Первомайський ліцей «Ерудит», учитель Кифоренко Н.М.).11 клас ІІ місце –Маковей Ярослав (учитель Кифоренко Н.М.).ІІІ місце – Гудкова Катерина (учитель Кифоренко Н.М.)

Немає опису світлини.