Профорієнтація

25 лютого відбулась зустріч учнів 11-х класів з представниками Одеського державного університету внутрішніх справ України. Підполковник Головацький О.О., викладач кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки ОДУВС представив навчальний заклад та його факультети, форму навчання та заохочення, що може отримати студент вибравши саме їх навчальний заклад. Олександр Олександрович продемонстрував відеоматеріал із життя та навчання студентів ОДУВС та детально розповів про напрями підготовки. Особливо цікавими для учнів стали нові напрями підготовки спеціалістів у сфері ІТ, зокрема, кіберполіція.

По закінченні зустрічі начальник сектору кадрового забезпечення капітан поліції Зіновкін В.В. наголосив, що в разі виникнення додаткових запитань або бажання вступити до лав національної поліції, кожен учень разом з батьками може звернутися до нього особисто у міському відділку національної поліції.