Профорієнтація

25 лютого відбулась зустріч учнів 11-х класів з представниками Одеського державного університету внутрішніх справ України. Підполковник Головацький О.О., викладач кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки ОДУВС представив навчальний заклад та його факультети, форму навчання та заохочення, що може отримати студент вибравши саме їх навчальний заклад. Олександр Олександрович продемонстрував відеоматеріал із життя та навчання студентів ОДУВС та детально розповів про напрями підготовки. Особливо цікавими для учнів стали нові напрями підготовки спеціалістів у сфері ІТ, зокрема, кіберполіція.

По закінченні зустрічі начальник сектору кадрового забезпечення капітан поліції Зіновкін В.В. наголосив, що в разі виникнення додаткових запитань або бажання вступити до лав національної поліції, кожен учень разом з батьками може звернутися до нього особисто у міському відділку національної поліції.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний