#Професійнийстандартвчителя

З метою поглиблення знань про Професійний стандарт вчителя 27 жовтня в ліцеї “Ерудит” відбувався семінар-практикум “Професійний стандарт вчителя: від теорії до практики”. Педагогічні працівники ознайомилися з трудовими функціями, професійними компетентностями та критеріями оцінки діяльності. Виконуючи практичні завдання, вчителі ліцею проаналізуаали рівні сформованості професійних компетентностей педагогів, шукали відповідь на питання “Професійний стандарт вчителя – свобода для вчителя чи обмеження творчості?”

На зображенні може бути: Наталія Пташинська, стоїть та у приміщенні

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів