#Пробне_ЗНО

Учням 10-11 класів ліцею “Ерудит”.Вже завтра, 5 січня, розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.Участь у пробному тестуванні дає змогу учасникам попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО і структурі сертифікаційних робіт основної сесії цьогорічного ЗНО.​Вже завтра, 5 січня, розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.Участь у пробному тестуванні дає змогу учасникам попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО і структурі сертифікаційних робіт основної сесії цьогорічного ЗНО.А також – попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження тестувань та навчитися ефективно розподіляти час.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний