Пробне ЗНО – розклад і коли почнеться реєстрація

ЗНО, учням

Український центр оцінювання якості освіти опублікував розклад пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомлено на сайті центру.

Реєстрація для участі увпробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне тестування відбудеться:

• 19 березня з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня з усіх інших предметів.

У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 оприлюднять:

25 березня з української мови, української мови і літератури;

1 квітня – з інших предметів.

Для цього буде необхідно ввести свої відповіді у власному кабінеті на спеціальному сервісі від УЦОЯО.

Пробне ЗНО – платне. Вартість тестування визначать регіональні центри оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів