ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Привітання з 1 вересня від директора школи

Дорогі діти, шановні педагоги та батьки!

Вітаю вас з початком навчального року, зі святом Знань!

1 вересня до шкільних класів зайде 1054 учні. Заняття розпочнуться в звичайному режимі, проте епідеміологічна ситуація в державі і в нашому місті буде вносити свої корективи в діяльність закладів освіти. Міська влада, шкільний благодійний фонд, працівники школи зробили все можливе для підготовки закладу до роботи в умовах карантину. Найголовніше наразі — беззаперечно виконувати вимоги безпеки і не допустити небажаного розвитку подій у закладі. Сподіваюсь на розуміння і відповідальність кожної родини, на подальшу співпрацю і партнерство всіх учасників освітнього процесу заради досягнення нашої спільної мети — забезпечення якісної освіти, виховання та розвитку наших дітей. Батькам першокласників бажаю великої любові і великого терпіння на шкільному шляху довжиною в 12 років, батьківської мудрості, поваги та порозуміння з учителями. Усім — міцного здоров’я, щастя і добробуту в родинах!

Вам, шановні колеги, у перший день нового навчального року бажаю наснаги та терпіння, творчих здобутків, поваги і вдячності від учнів та батьків за вашу самовіддану працю.

Отож, розпочинаємо відлік часу нового навчального року. Вірю, що спільними зусиллями ми зробимо його яскравим, творчим, насиченим значущими подіями і добрими справами, новими знаннями і новим життєвим досвідом. Нехай для кожного він стане щасливим і неповторним, принесе здоров’я, мир, добробут і спокій на нашу землю. Зі святом Знань, з новим навчальним роком!

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.