Прикрашаємо школу до новорічних свят

З 11 по 18 грудня учні та вчителі активно попрацювали над створенням казкової атмосфери в школі. Ми прикрасили ялинку, підготували фотозону, радіоведучі підготували новорічну музику для створення святкового настрою учням та вчителям. Протягом двох тижнів усі бажаючі зможуть переглянути виставку саморобних ялинок, новорічних композицій, різдвяних віночків та малюнків. Таким чином, учасники акції не тільки створили святковий настрій собі, але й наповнили всю школу атмосферою свята, яке відбудеться незважаючи на всі складнощі 2020 року!