Правила прийому до закладу освіти «Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум»

Згідно Закону України «Про освіту» прийом до Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум» здійснюється без конкурсного відбору за наявності заяви батьків, копії свідоцтва про народження дитини та медичної картки.

Прийом до 10 класу здійснюється згідно ст.9 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН УКраїни № 367 від 16.04.2018 року ” Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

читати далі:

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав