ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Правила прийому до закладу освіти «Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум»

Згідно Закону України «Про освіту» прийом до Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум» здійснюється без конкурсного відбору за наявності заяви батьків, копії свідоцтва про народження дитини та медичної картки.

Прийом до 10 класу здійснюється згідно ст.9 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН УКраїни № 367 від 16.04.2018 року ” Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

читати далі:

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.