#ПорадиЗахисника

#ПорадиЗахисника​Міністерство освіти і науки розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан – це збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.”Через воєнні дії в Україні сьогодні діти позбавлені спокою, вільного неба над головою, а також навчання. Щоб допомогти найменшим українцям емоційно у найважчі хвилини війни та підтримувати патріотичний дух нашої нації МОН представляє авторитетні поради від захисника України”, – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

На зображенні може бути: текст «MIHICTEPCTBO освтинауки науки украϊни поради захисника привт, дтлахи! щойно ми добряче жахнули по ворогам. поки маю перепочинок, я XOTİB би надати вам клька слушних порад, якi̇ допоможуть наблизити нашу перемогу! читайте, запам' ятовуйте та розповдайте друзям!»

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському