ПЛАН тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, електробезпеки, техніки безпеки присвячений Всесвітньому дню охорони праці 2022-2023 н.р.

ДатаЗаходиЧас і місце проведенняВідповідальні
24.04.2023р.1. Ознайомлення з планом заходів з підготовки та проведення у закладі Дня охорони праці. 2.  Проведення консультацій  «Надаємо відповіді з питань охорони праці» відповідно до нормативно-правових документів: Закони України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про охорону дитинства», «Про правові засади цивільного захисту», Положення про організацію охорони праці учасників навчально-виховного процесу, Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу, Постанова КМ України №559 від 23.05.2001 року «Порядок проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників». 3. Розміщення на сайті  ліцею   плану заходів з нагоди Дня охорони праці.Протягом дняГорбачова О.Ю. Дроздовська О.Є. Ющенко Г.О. Карічковська Н.М.
25.04.2023р.1. Перевірка стану дотримання відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками; наявність куточків з охорони праці та безпеки життєдіяльності, наявність планів евакуації на кожному поверсі і в кабінетах. 2. Конкурс «Кращий слоган з охорони праці» для учнів 8 – 11 кл.  протягом дня Протягом дня 16.00Горбачова О.Ю. Дроздовська О.Є. Ющенко Г.О. Карічковська Н.М.
26.04.2023р.1. Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» ( 4-7 кл.) 2. Проведення тематичного заходу «Щоб мудрість не стала безумством» присвяченої Чорнобильській трагедії.Протягом дня 14.20   Протягом тижняГорбачова О.Ю. Дроздовська О.Є. Ющенко Г.О.
27.04.2023р. День цивільного захистуПротягом дняАдміністрація  ліцею
28.04.2023р.1. Вікторина для учнів початкової школи  «Безпека в запитаннях і відповідях». 2. Розміщення на   сайті ліцею матеріалів проведення  Дня охорони праці. 3. Підведення підсумків тижняШкільні перервиГорбачова О.Ю. Дроздовська О.Є. Ющенко Г.О. Карічковська Н.М.
Протягом тижняВиховні години «28 квітня – Всесвітній  день охорони праці»Протягом тижняКарічковська Н.М. Класні керівники

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки