Підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу»

7 грудня шкільна бібліотека підвела підсумки акції «Подаруй книгу шкільній бібліотеці!», в ході якої фонд шкільної бібліотеки поповнився 58 сучасними книгами для маленьких школярів та підлітків на загальну суму 5311 грн. 00 коп. Ця акція стала вже традиційною в нашій школі, і її з радістю підтримують учні, батьки та спонсори.

Висловлюємо подяку кожному за внесок у розвиток шкільної бібліотеки та запрошуємо читачів завітати за новими цікавими надходженнями.