ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Першість міста з краєзнавства – 2021

23 лютого 2021 року відбулася Першість міста з краєзнавства. Заявки на участь у конкурсі подали 18 команд, які складалися із 4 учасників 14-16 років. Конкурс передбачав виконання тестових завдань на онлайн-платформі «Всеосвіта». На виконання завдань відводилося 40 хвилин. Відеозв’язок із командами підтримувався через сервіс ZOOM.

Команда Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум», набравши 85 балів з 100, посіла почесне ІІІ місце.
Це досягнення стало можливим завдяки злагодженій командній роботі цілої групи людей, в першу чергу, учасників команди «Пектораль»: Урсул Вікторії ( 9-А кл.), Медведєвої Катерина (9-А кл.), Обуховської Софії (9-Б кл.), Маковея Ярослава (10-А кл.). Допомогу у підготовці до турніру надавали вчителі української мови та літератури Садовник Н.Ф. та Овчаренко Н.О, вчителька музики та мистецтва Шаповал О.С., керівник команди — вчителька історії Сизова А.В.

Оскільки однин із напрямків турніру присвячувався 150-ій річниці з Дня народження Лесі Українки, то неоціненну допомогу у підготовці до турніру надавали також шкільні бібліотекарі Мазуренко Л.Г. та Левченко І.А., які підготували необхідну літературу і власноруч розробили лепбук з цікавими фактами біографії видатної поетеси та цитатами її творів.Технічну підтримку надавала педагог-організатор Музика Н.С. Це і є та сама педагогіка партнерства, яка лежить в основі сучасної Нової Української Школи.

Участь в турнірі вимагала від учнів не лише грунтовних знань з української етнографії та біографії і творчості Лесі Українки, М. Вінграновського, М. Сингаївського, О.Білаша, І. Поклада, Б. Ступки, а й дотримання академічної доброчесності.

Також приємно зазначити предбачену журі абсолютно прозору систему підрахунку балів- одразу по завершенню тестування було оприлюднено таблицю з результатами і визначено переможців.

Завдяки турніру старшокласники поглибили свої знання з вище окреслених тем, а також отримали гарний приклад роботи в команді, вдосконалили комунікативні здібності, здобули досвід чесної конкуренції та відчуття перемоги. Такі заходи надихають дітей на нові звершення. Це дуже важливо!

Дякуємо організаторам турніру, його учасникам та всім, хто був причетний до його проведення!

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.