Першість міста з краєзнавства – 2021

23 лютого 2021 року відбулася Першість міста з краєзнавства. Заявки на участь у конкурсі подали 18 команд, які складалися із 4 учасників 14-16 років. Конкурс передбачав виконання тестових завдань на онлайн-платформі «Всеосвіта». На виконання завдань відводилося 40 хвилин. Відеозв’язок із командами підтримувався через сервіс ZOOM.

Команда Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум», набравши 85 балів з 100, посіла почесне ІІІ місце.
Це досягнення стало можливим завдяки злагодженій командній роботі цілої групи людей, в першу чергу, учасників команди «Пектораль»: Урсул Вікторії ( 9-А кл.), Медведєвої Катерина (9-А кл.), Обуховської Софії (9-Б кл.), Маковея Ярослава (10-А кл.). Допомогу у підготовці до турніру надавали вчителі української мови та літератури Садовник Н.Ф. та Овчаренко Н.О, вчителька музики та мистецтва Шаповал О.С., керівник команди — вчителька історії Сизова А.В.

Оскільки однин із напрямків турніру присвячувався 150-ій річниці з Дня народження Лесі Українки, то неоціненну допомогу у підготовці до турніру надавали також шкільні бібліотекарі Мазуренко Л.Г. та Левченко І.А., які підготували необхідну літературу і власноруч розробили лепбук з цікавими фактами біографії видатної поетеси та цитатами її творів.Технічну підтримку надавала педагог-організатор Музика Н.С. Це і є та сама педагогіка партнерства, яка лежить в основі сучасної Нової Української Школи.

Участь в турнірі вимагала від учнів не лише грунтовних знань з української етнографії та біографії і творчості Лесі Українки, М. Вінграновського, М. Сингаївського, О.Білаша, І. Поклада, Б. Ступки, а й дотримання академічної доброчесності.

Також приємно зазначити предбачену журі абсолютно прозору систему підрахунку балів- одразу по завершенню тестування було оприлюднено таблицю з результатами і визначено переможців.

Завдяки турніру старшокласники поглибили свої знання з вище окреслених тем, а також отримали гарний приклад роботи в команді, вдосконалили комунікативні здібності, здобули досвід чесної конкуренції та відчуття перемоги. Такі заходи надихають дітей на нові звершення. Це дуже важливо!

Дякуємо організаторам турніру, його учасникам та всім, хто був причетний до його проведення!