#Перемога_на_обласному_етапі

12 лютого 2022 року в Миколаєві відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.У змаганнях взяли участь 146 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області. Первомайську громаду на конкурсі представили 9 учнів із початкової школи № 11, гімназій № 4, № 7, № 10, ліцеїв “Лідер”, “Ерудит”, “Престиж”, Кінецьпільського ЗЗСО. Шестеро юних знавців української мови стали переможцями. Серед переможців і наша учениця 9-А класу Козаченко Поліна, яка посіла ІІІ місце.Вітаємо Поліну та її наставника Рігоц Наталію Володимирівну з перемогою!

Нет описания фото.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському