#Перемога_на_обласному_етапі

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови6 лютого 2022 року в Миколаєві відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Серед переможців олімпіади є учениця нашого ліцею.ІІІ місце посіла учениця 11 класу Гудкова Катерина (учитель Підгорна І.П.)Вітаємо Катю та Інну Павлівну! Пишаємося вашими успіхами!

Нет описания фото.

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському