#Педагогічнахвиля

26 листопада 2021 року в режимі онлайн відбулася «Педагогічна хвиля» між педагогами Первомайського ліцею «Ерудит», ДНЗ-ЦРД, ЗДО № 34 «Наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках упровадження Концепції «Нова українська школа» та Базового компоненту дошкільної освіти».У рамках заходу учасники обговорили зміст та структуру нових Державних стандартів дошкільної та початкової освіти, з’ясували, що всі набуті дитиною протягом дошкільного віку компетентності, визначені Базовим компонентом дошкільної освіти, відповідають ключовим компетентностям концепції Нової української школи та створюють міцний фундамент для їх формування впродовж життя.Спілкування пройшло в доброзичливому та конструктивному руслі.

На зображенні може бути: 4 людини та текст
Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (5 людей, екран та текст)
На зображенні може бути: 4 людини та текст
Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (5 людей, екран та текст)