Освітяни запрошуть школярів на відпочинок!

Згідно з розпорядженням міського голови від 27.06.2022р. № 103-р «Про забезпечення закладами освіти Первомайської міської громади зайнятості та відпочинку дітей влітку 2022 року», відповідно до наказів управління освіти від 28.06.2022 № 74 «Про забезпечення закладами освіти Первомайської міської громади зайнятості та відпочинку дітей влітку 2022 року», від 29.06.2022 № 75 «Про проведення закладами освіти Первомайської міської громади заходів із популяризації державної мови» протягом липня-серпня 2022 року на базі гімназій № 1, 3, 5, 9, Кінецьпільської гімназії, початкової школи № 11, ліцеїв «Престиж», «Ерудит» будуть проводитися заходи спортивного, розважального та пізнавального характеру за графіком (додається). Зазначені заклади мають укриття на випадок сигналу повітряної тривоги.Педагоги запрошують усіх охочих дітей шкільного віку (незалежно від місця їх навчання та проживання) долучитися до участі в цікавих заходах.

11 серпня, на засіданні мовного гуртка “Спілкуймося рідною мовою ” учні узгоджували правильно числівники з іменниками, вирішували мовні проблемні питання, знайомилися з

11 серпня 2022 року учасники Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) спостерігали за мовними явищами під

#Говоримо_ солов’їною

9 серпня 2022 року члени Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В. ) перевіряли свої знання в інтелектуальній