#осінній_вернісаж

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були різноманітними – від поросят з картоплі до вишуканих ваз з трояндами. Переходячи від одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до фермерського господарства, на українське подвір’я чи на квіткове весілля. Баклажани, огірки та інші дарунки осені ожили на виставці. Роботи, представлені учнями молодшої школи, були дуже різними – і за тематикою, і за матеріалом, з якого виконані, і за технікою виконання. Але об’єднувало їх одне – бажання кожного учасника проявити фантазію, творче мислення та індивідуальність.

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів