Організація навчання дітей за кордоном: поради батькам

З початку повномасштабного військового вторгнення росії в Україну чимала кількість українських дітей покинули її територію. Незалежно від місця, де вони перебувають, Україна гарантує цим дітям організацію навчання в дистанційній або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для учнів.

Державна служба якості освіти підготувала для батьків дітей, які перебувають за межами України, відповіді на найпоширеніші запитання щодо організації освітнього процесу для своїх дітей, оцінювання, переведення у наступний клас чи отримання документів про освіту.

Чи обов’язково українським дітям йти до школи за кордоном?

На початку вторгнення рф для українських дітей-біженців за кордоном були створені умови, коли учні могли продовжувати навчатись в українській школі, не відвідуючи місцеву.

читати далі: https://osvita.ua/school/87141/

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я