Організація навчання дітей за кордоном: поради батькам

З початку повномасштабного військового вторгнення росії в Україну чимала кількість українських дітей покинули її територію. Незалежно від місця, де вони перебувають, Україна гарантує цим дітям організацію навчання в дистанційній або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для учнів.

Державна служба якості освіти підготувала для батьків дітей, які перебувають за межами України, відповіді на найпоширеніші запитання щодо організації освітнього процесу для своїх дітей, оцінювання, переведення у наступний клас чи отримання документів про освіту.

Чи обов’язково українським дітям йти до школи за кордоном?

На початку вторгнення рф для українських дітей-біженців за кордоном були створені умови, коли учні могли продовжувати навчатись в українській школі, не відвідуючи місцеву.

читати далі: https://osvita.ua/school/87141/