#НМТ_на_200_балів

Скласти НМТ на 200 балів надзвичайно складно, це можливо лише за умови титанічної праці та відмінних знань з предмета!

За результатами Національного мультипредметного тестування 5 учнів Первомайського ліцею «Ерудит» отримали найвищий результат.

Отже, вітаємо учнів які отримали 200 балів:

200 балів із трьох предметів: українська мова, математика, історія України

• Катерина Гудкова (вчителі Наталя Дудіна, Олена Петріщенко, Ганна Постнікова).

200 балів з двох предметів: українська мова та математика

• Ярослав Маковей (вчителі Наталія Садовник, Світлана Гречешнюк).

200 балів з одного предмета

Математика:

• Олександр Шатіло (вчитель Наталя Дудіна).

• Максим Смеречевський (вчитель Світлана Гречешнюк).

Історія України:

• Катерина Адаліна (вчитель Ганна Постнікова).

Пишаємося нашими випускниками, які у надскладних умовах у країні, де триває жорстока повномасштабна війна змогли довести, що майбутнє України за талановитою та обдарованою молоддю.

Дякуємо батькам та педагогам, які доклали максимум зусиль та підтримували дітей, завжди були поруч у складних ситуаціях.