Ми знову разом!

1 вересня довгоочікуване свято як для школярів, так і для вчителів. Нажаль, новий навчальний рік ми розпочинаємо дистанційно, але класні керівники нашого ліцею підійшли відповідально до проведення першого уроку! Педагоги провели урок – квест для учнів «Шлях до перемоги», «Україна – це ми!», “Жовто-блакитне серце ніколи не здається!, урок – знайомство «Ми знову разом!» , «Герої не вмирають!» Вшанування памʼяті загиблих Героїв Первомайщини, перша зустріч у навчальному році “Як ти?” Приємно, що заходи проводилися не за екраном комп’ютерів, а в пам’ятних місцях нашого міста. Сьогоднішній день запам’ятався тим, що учні Первомайського ліцею «Ерудит» активно долучилися до акції «Подаруй дрон захисникам»!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний