Ми знову разом!

1 вересня довгоочікуване свято як для школярів, так і для вчителів. Нажаль, новий навчальний рік ми розпочинаємо дистанційно, але класні керівники нашого ліцею підійшли відповідально до проведення першого уроку! Педагоги провели урок – квест для учнів «Шлях до перемоги», «Україна – це ми!», “Жовто-блакитне серце ніколи не здається!, урок – знайомство «Ми знову разом!» , «Герої не вмирають!» Вшанування памʼяті загиблих Героїв Первомайщини, перша зустріч у навчальному році “Як ти?” Приємно, що заходи проводилися не за екраном комп’ютерів, а в пам’ятних місцях нашого міста. Сьогоднішній день запам’ятався тим, що учні Первомайського ліцею «Ерудит» активно долучилися до акції «Подаруй дрон захисникам»!