Методичне об’єднання класних керівників

9 лютого відбулося чергове засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників на тему: «Особливості виховання учнів різних вікових груп», на якому керівник МО Карічковська Н.М. презентувала дослідження практичного психолога закладу Зарічної А.Ю. щодо рівня вихованості учнівських колективів серед учнів 5-8-х класів школи, надала методичні рекомендації щодо вивчення міжособистісних стосунків у класі. Керівник міського клубу «Акцент» Горбачова О.Ю. розповіла про особливості спілкування з підлітками. В кінці засідання всі учасники отримали корисні буклети та пам’ятки «Спілкування з підлітками». Сподіваємось, отриманий досвід допоможе вчителям у роботі з батьками та учнями.