Матеріально-технічна база Первомайського ліцею «Ерудит»

1. У 2021/ 2022 навчальному році у закладі освіти  організовано __37__ класів (груп), навчається (виховуватися) 1081учнів (вихованців), з них у І зміну 29 класів, у II зміну _8_класів.

Середня наповнюваність класів – 29,2.

• Стан та якість ремонту приміщень:

Капітального _______________-___________________________________

поточного _____________задовільна

• Стан території та її площа__1502 м2___кількість дерев __156_, у тому числі фруктових 67, ягіднихкущів____-___, квітників ___4__.
  • Кількість і стан допоміжних споруд___2___задовільний___________

Наявність цементованих майданчиків для сміттєзбиральників, їх стан

____1___,  задовільний.

• Огорожа навколо території закладу освіти та її стан_задовільний__
  • Спортивні споруди і майданчики, їхрозмірита технічний стан

___2  спортмайданчики,   7320 м2, задовільний.

• Наявність кабінетів:
Кабінети (лабораторії)Кіль­ кістьУкомплектовано навчальним обладнанням відповідно до Переліку навчально – наочних посібників і навчального обладнанняНаявність перспективного плану обладнання кабінетуНаявність правил безпеки і пам’яток для кабінетів закладів освіти, їх виконання
повністючастковоєнемає
 121212Єнаявні
  • Навчальні  майстерні, їх характеристика:
Вид майстереньПлоща, кв. мКількість робочих місцьНаявність обладнання та інструмента за нормоюТип підлогиОсвітленістьНаявність актів перевірки (електрозахист, вентиляція)
Столярна172 м22080%Дерев’янанорм
Обслуго-вуючої праці56 м22480%Дерев’янанорм
  • Наявність технічних засобів навчання (ТНЗ).
№ з/пНазва ТНЗКількістьУ тому числі
123справнінесправні
1.Комп´ютери3369
2.Ноутбуки1919
3.Мультимедійний проектор44
4.Мультимедійні  екрани дійні екрани  44
5.Проєкційні екрани33
6.Багатофункціональні пристрої1010
7.Телевізори1616
8.Магнітофони55
9.Інтерактивний комплекс (дошка, ноутбук, проектор)33

10. Розміри спортивного залу, наявність та стан обладнання та інвентарю за нормами___розмір – 330м2, технічний стан – задовільний, забезпеченість інвентарем – 90%._

11. Наявність та розміри актового залу та забезпечення пожежної безпеки __розміри – 101 м2, стан – задовільний.

12. Стан меблів (у класних, групових кімнатах, кабінетах тощо) __________________задовільний.

13. Наявність їдальні або буфету_____________наявна їдальня_______.

кількість посадочних місць ___160__, забезпеченість та стан меблів ___100%___,забезпеченість технологічним обладнанням____80% ___,

санітарний стан___задовільний,

умови для миття рук___задовільні.

14. Наявність і стан бібліотеки___наявна, задовільний_.

15. Фонд підручників __12168__, художньої літератури___9301__, періодичних видань____3____.

Забезпеченість підручниками за предметами ___100%__.

16. Наявність і  стан протипожежного обладнання:

протипожежні щити____________2, задовільний__________;

вогнегасники  _30, стан задовільний, акт про перезарядку і технічне обслуговування  № ОУ-(надання послуг) від 10.08.2021р.

блискавко захист________________задовільний ___________;

пожежні водойми (гідранти)_________відсутні;

пожежні рукави___________________відсутні;

наявність інструкції з пожежної безпеки та плану евакуації ___наявні_.

17. Стан покрівлі______________задовільний_.

18. Наявність і стан інженерних комунікацій:

водопостачання________задовільний,

електропостачання ____задовільний,

каналізація_______ задовільний.

19. Стан центральної вентиляції, можливості дотримання повітрообміну в навчальному закладі_____ задовільний.

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів