#Мала_академія_наук

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 01.11.2021 № 361 “Про зарахування до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України та проведення установчої та зимової сесій у 2021 році” слухачами наукових відділень Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України стали учні Первомайського ліцею «Ерудит:- відділення математики – Літвінова Катерина (9-Г кл.), Суслов Максим (9-А кл.)- відділення фізики – Ганноченко Дар’я (10-А кл.).Вітаємо та бажаємо наукових відкриттів!

На зображенні може бути: текст «мала академя наук»