#Мала_академія_наук

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 01.11.2021 № 361 “Про зарахування до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України та проведення установчої та зимової сесій у 2021 році” слухачами наукових відділень Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України стали учні Первомайського ліцею «Ерудит:- відділення математики – Літвінова Катерина (9-Г кл.), Суслов Максим (9-А кл.)- відділення фізики – Ганноченко Дар’я (10-А кл.).Вітаємо та бажаємо наукових відкриттів!

На зображенні може бути: текст «мала академя наук»

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів