Креативні можливості медіаосвітніх коміксів

1 лютого 2023 року відбувся вебінар “Креативні можливості медіаосвітніх коміксів”, який проведено центром цифрової освіти та медіакультури спільно з Академією української преси для освітян Миколаївської області. У ньому взяли участь вчителі ліцею “Ерудит” Цибулько\а Р.В. та Сизова А.В., які у 2022 році були учасницями обласної творчої групи “Інтеграція медіаграмотності в навчальні предмети основної та старшої школи” і тепер продовжують активну роботу в цьому напрямку освіти.Під час Вебінару розглядалися такі питання:

– Комікс як витвір мистецтва та засіб навчання.

– Як створюються комікси.

– Аналізуємо й декодуємо комікси. Освітній потенціал коміксу.

– Навчаємося інфомедійної грамотності разом з коміксом «Ми скоро повернемося».