#Краєзнавство

21 жовтня у рамках місячника «Краєзнавство в шкільній бібліотеці» відбувся виховний захід «Життя гідне пам’яті й пошани» (підготували захід учителька української мови та літератури Рігоц Н.В. та бібліотекарка Левченко І.А.). В ході заходу робочі групи учнів 9-Б класу представили однокласникам заздалегідь підготовлені повідомлення на основі книги «Первомайськ від А до Я» про діяльність і досягнення видатних земляків. Інна Анатоліївна ознайомила учнів з лепбуком «На три держави півень тут співав», створений до 345-річчя нашого міста. В кінці заходу учні зробили висновок, що велич кожного краю – в людях. І особливо в тих, котрі своїми справами зробили значний внесок у розвиток нашого міста.

На зображенні може бути: 1 особа, книга та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю